I MP Masters na wodach otwartych: Wiemy kto płynie

masters.jpg

Już za chwileczkę, już za momencik wystartują pierwsze Mistrzostwa Polski Masters na wodach otwartych. Wystartuje 75 zawodników, co jest wspaniałym sukcesem organizatorów raczkującej imprezy...

 

Wśród startujących zauważycie sporo nazwiski z polskiej czołówki zawodników Masters.

Zawodnicy- wypatrujcie na starcie naszego przedstawiciela- Michała Guby...

Panie      
kategoria "0"      
  PIETRZAK SANDRA KATOWICE 1989
kategoria "A"      
  JANKOWSKA MARTA KS WARTA POZNAŃ 1984
  KUBICKA AGNIESZKA PATROL POZNAŃ 1984
  KUNKA-MIERZWA ANNA BARAKUDA STARGARD SZCZECIŃSKI 1983
  MALCHAR JOWITA KP KOZIEGŁOWY 1982
  ZIELIŃSKA DOMINIKA SZCZECIN 1980
kategoria "B"      
  DYMEK JOANNA SSI START POZNAŃ 1977
  JAKUBOWSKA EWA KP KOZIEGŁOWY 1972
  NUCKOWSKA PAULINA TS OLIMPIA POZNAŃ 1975
  ROGALA-ŁUKASZEWICZ SABINA START POZNAŃ 1973
kategoria "C"      
  KOTECKA ANNA KS WARTA POZNAŃ 1965
  SIKORSKA MAŁGORZATA ASTORIA BYDGOSZCZ 1966
  SZAŁA EWA KP KOZIEGŁOWY 1959
  TOMCZYK MAGDALENA POZNAŃ 1959
Panowie      
kategoria "0"      
  GUBA MICHAŁ PLYWACY.COM 1993
  STANEK WOJCIECH ORS OPOLE 1992
  WITT PIOTR KS WARTA POZNAŃ 1991
kategoria "A"      
  ARENTEWICZ GRZEGORZ TORUŃCZYK MASTERS TORUŃ 1981
  BURSKI MARCIN KRÓLEWSKIE BRZEZINY 1983
  FABISIAK SZYMON POZNAŃ 1988
  GOŁEMBIEWSKI TADEUSZ CITY ZEN POZNAŃ 1985
  JANKOWSKI MACIEJ KS WARTA POZNAŃ 1979
  KŁOSOWSKI WOJCIECH TEAM MAJDAN KRÓLEWSKI 1979
  KOLENDOWICZ ŁUKASZ UKS OCTOPUS SUCHY LAS 1988
  KUREK PIOTR UM WOJ. WIELKOPOLSKIEGO 1981
  MACURA KRZYSZTOF WARSAW MASTERS TEAM 1983
  MONTERIAL MARCIN POZNAŃ 1987
  ORŁOWSKI FILIP WPR POZNAŃ 1981
  POŚPIECH RAFAŁ POZNAŃ 1979
  RACZKO MARIUSZ WARSAW MASTERS TEAM 1983
  SOBCZYK PATRYK WARSZAWA 1983
  STANOCH JAKUB KS WARTA POZNAŃ 1981
  STOLARCZYK ŁUKASZ POZNAŃ 1986
  SZCZYPIŃSKI MARCIN KATOWICE 1979
  TWAROWSKI KAROL TORUŃCZYK MASTERS TORUŃ 1980
  WACHOWSKI BŁAŻEJ KS WARTA POZNAŃ ##
  WYGRALAK PIOTR KLUB MARATOŃCZYKA V LO POZNAŃ 1986
kategoria "B"      
  BEYM ROBERT SSI START POZNAŃ 1969
  FIGIEL PIOTR POZNAŃ 1974
  GAJEWSKI PIOTR MILANÓWEK 1974
  GÓRNY KONSTANTY CITY ZEN POZNAŃ 1970
  KOWALCZYK PIOTR MKP SZCZECIN 1974
  LUTKOWSKI TOMASZ POZNAŃ 1975
  MONCZAK GRZEGORZ ONE MAN TEAM POZNAŃ 1973
  STACHECKI IRENEUSZ CITY ZEN POZNAŃ 1972
  WIATER KRZYSZTOF WARSZAWA/ UKS G-8 / DLA PIPER 1971
  WITKOWSKI ADAM KP KOZIEGŁOWY 1975
  ZADOROŻNY BARTŁOMIEJ TS OLIMPIA POZNAŃ 1978
kategoria "C"      
  ADAMSKI JACEK KP MASTERS SZCZODROCHOWO 1960
  BESZTERDA JACEK SSI START POZNAŃ 1960
  BRETT TOMASZ MLUKS TRIATHLON KOŁO 1962
  JANYGA DARIUSZ KS WARTA POZNAŃ 1966
  KORPETTA WOJCIECH K.S.NIEZRZESZENI.PL WARSZAWA 1959
  KWIEK RADOSŁAW ERPIT POZNAŃ 1968
  MAJEWSKI WALDEMAR SSI START POZNAŃ 1959
  PAWŁOWSKI KRZYSZTOF KS WARTA POZNAŃ 1959
  STANEK GRZEGORZ ORS OPOLE 1968
  SZCZECHLA WITOLD NIEZRZESZONY WARSZAWA 1960
  THIEM JACEK KS WARTA POZNAŃ 1963
  WOŹNIAK BOGUSŁAW WARSZAWA 1959
kategoria "D"      
  CHEŁSTOWSKI JERZY STARGARD SZCZECIŃSKI 1956
  DUBIŃSKI BOGDAN WARSZAWA 1953
  GRZESIAK JERZY BARAKUDA STARGARD SZCZECIŃSKI 1955
  LASOWY MARIAN MASTERS GORZÓW WIELKOPOLSKI 1955
  ŁUKASZEWICZ PAWEŁ START POZNAŃ 1955
  MIŃSKI ANDRZEJ K.S.NIEZRZESZENI.PL WARSZAWA 1956
  OGONOWSKI JACEK KÓRNIK 1956
  SKRZYPEK STEFAN STEEF WROCŁAW 1956
kategoria "E"      
  DASZYŃSKI ANDRZEJ UKS ENERGETYK ZGORZELEC 1948
  NEUMANN JERZY SSI START POZNAŃ 1944
  RÓŻALSKI JÓZEF SFM OSTROWCA ŚW 1945
  WOCH JANUSZ TS OLIMPIA POZNAŃ 1946
  WOLNIEWICZ JANUSZ UKS TRÓJKA OBORNIKI 1948
kategoria "F"      
  LEWANDOWSKI ZYGMUNT OSIR INOWROCŁAW 1937
  SIELSKI RYSZARD WARSAW MASTERS TEAM 1937


Inne Newsy

Dodaj komentarz
Usuń odpowiedź

Skomentuj pierwszy!