Najazd pływaków z Pragi na pływalnię w Ciechanowie

jagiellonkaa.jpg

Pływacy z UKS JAGIELLONKA Warszawa przywieźli worek medali z zawodów

o Puchar Dyrektora MOSiR Ciechanów oraz wygrali całe zawody w punktacji drużynowej !!!

 W rywalizacji brało udział ponad 540 zawodników z 31 klubów. Gościem specjalnym był wielokrotny rekordzista i reprezentant Polski w stylu klasycznymSławomir Kuczko.

Fot. Robert Stankiewicz Zwycięzka drużyna UKS JAGIELLONKA WARSZAWA

 

To były jedne z silniej obsadzonych zawodów w Polsce. Nasi zawodnicy mogli bezpośrednio zmierzyć ze swoimi największymi przeciwnikami. Takie zawody pozwalają na podpatrywanie rywali i określenie na jakim poziomie plasują się w Polsce. Bardzo dobrym pomysłem było zaproszenie Sławomira Kuczki jako gościa specjalnego, do którego każdy mógł podejść, zrobić sobie zdjęcie i porozmawiać o pływaniu na najwyższym poziomie.

 

Zawodnicy byli nagradzani medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymiposzczególnych konkurencjach pływackich. Organizator przewidział także nagrody dla najlepszych zawodników z podziałem na kategorie wiekowe. Tak należy promować pływanie. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji zawodów w Ciechanowie, na których postaramy się ponownie powalczyć o puchar.

        Fot. Robert Stankiewicz Najstarsi zawodnicy Jagiellonki odbierają puchar dla najlepszego klubu ciechanowskich zawodów.Inne Newsy

Dodaj komentarz
Usuń odpowiedź

Skomentuj pierwszy!